• Wpisów: 48
 • Średnio co: 20 dni
 • Ostatni wpis: wczoraj, 23:01
 • Licznik odwiedzin: 22 507 / 986 dni
 
horizon4us
 
Słyniemy z tego, że nie pijemy alkoholu i nie bierzemy żadnych używek. Dlaczego tak w ogóle jest?

A no jest, bo tak nakazał nam sam Bóg przez proroka :) Mój chłopak mówi: A to tylko taki teścik, czy nadajemy się żeby wstąpić godnie do Nieba ;)  

Na początku sama tego nie rozumiałam, dlaczego tak musi być i kropka, ale po wyjaśnieniu przez chłopaka, że to wola Boża, zaczęłam z tym żyć :)

Nigdy nie piłam alkoholu, bo przez to są same problemy, nigdy nie paliłam papierosów, bo to niszczy zdrowie, nigdy nie brałam narkotyków, bo wiem jak to niszczy życie. Poza tym używki takie jak te to czysta głupota i strata pieniędzy. Dzięki temu mam kasę na kupowanie książek i sprzętu jakiego potrzebuję jako mechanik :) Same pozytywy nie picia i nie palenia i nie brania durnych narkotyków. Teraz wierzę, że to pokusy stworzone tylko i wyłącznie przez Szatana.

Najdziwniejszym wyrzeczeniem jest nie picie kawy i herbaty :D
To wzbudza zawsze największe zaskoczenie :D Otóż to również wola Nieba z którą zawsze zgadzać się trzeba :D Tak kawa i herbata również odpada. Pan uznał ją za rzecz, której powinniśmy się wyrzec i tak postępujemy :)

No, kawę rzuciłam z dnia na dzień, ale z herbatą walczyłam kilka dni. Nie powinniśmy pić ani czarnej, ani zielonej. Z powodów zdrowotnych piję tylko dwie z mięty i szałwii. Jeśli pije się herbatę tylko w tym celu jest to dozwolone :)

Moja rodzina to szanuje na szczęście i nie wciska mi kawy a ni herbaty na siłę :) No i odpowiedź na odwieczne pytanie: Można jak najbardziej żyć bez kawy i herbaty :D

No i jak tu się dziwić, że Mormoni żyją statystycznie o 10 lat dłużej :D  Wierzymy, że dłuższe życie jest darem Boga za wyrzeczenia :)


Jasne, że nie nikt nie chodzi za nami i nie sprawdza, czy pijemy tę kawę i herbatę, czy też nie, ale jeśli Pan tak nakazał to powinniśmy żyć z jego wolą :)  Staramy się tego przestrzegać i koniec :)tumblr_nopo41BXlN1tl1dl9o1_500.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @gość: tragedią jest twoja postawa.  Przenosisz tym tylko wstyd sobie :) Nie umiesz się zachować jak człowiek w internecie a co dopiero w życiu realnym :) Chyba że udajesz kozaka w necie a w prawdziwym życiu nawet słowem się nie odezwiesz :) Są i takie przykre przypaki :)
   
 • awatar
   
   
  gość
  @Faith Hope & Love: sekta już Ci we łbie zrobiła porządek, będziesz dobrym mięchem armatnim, gratuluję hahaha aale tragedia :(
   
 •  
   
  @gość: No i z czego to wnioskujesz? ;p Wiedza na podstawie bajeczek z internetu i stereotypów donikąd cię nie doprowadzi oprócz zguby :v
   
 • awatar
   
   
  gość
  tyś to jest jednak typowy przykład sekty. A kto to na weselu w Kanie Galilejskiej dokonał cudu i zamienił wodę w wino? a dlaczego nie na odwrót? Sekciarze zawsze wszystko przeinaczą.