• Wpisów: 48
 • Średnio co: 20 dni
 • Ostatni wpis: wczoraj, 23:01
 • Licznik odwiedzin: 22 507 / 986 dni
 
horizon4us
 
Cytuję: "gość
@The Bliss: tak śmieję się z twojej zaściankowości i ograniczonego horyzontu myśliwego. Prosty cep działa jak ty, a podkręcony nienawiścią i kierowany indoktrynacją uderza tylko w jednym kierunku i celu. Brzydzę się takimi ograniczonymi i wojującymi nienawistnikami, którzy mówią o wolności, pokoju i sprawiedliwości, a sami wojny wywołują. Domagają się przestrzeni a sami ograniczają. Tacy jak ty to największy rak na tkance społecznej, to tacy jak ty są największymi ksemofobami, rasistami itd. A najbardziej brzydzi ograniczenie umysłowe i nienawiść jaką nosisz w sobie, aż bije po oczach."


Hm. Nie wiem po czym ta osoba wywnioskowała takie bzdury ;p Wstydzę się za takie osoby, które na siłę wyrażają swoje opinie byle by się wyżyć w internecie, gdzie myślą, że są anonimowi a wcale nie są. Niestety to choroba XXI wieku na którą lekiem jest jedynie przemyślenie swojego postępowania i poprawa.

Nienawiść? Błagam. Jestem spokojnym człowiekiem, który żyje według zasad swojej wiary i przykazań. Jezus kocha wszystkich równo i ja również tak postępuję. Nie mogę nienawidzić innego człowieka, który został tak samo jak ja stworzony na podobiznę Boga :) a jak wiemy Bóg kocha nas, a my miłujemy Jego.

Kolejne kilka rzeczy jest nieźle zakłamanych i współczuję ci popełnionego grzechu.  

Jestem ksenofobem? Niezłe jaja :D Jakbym była ksenofobem za jakiego mnie uważasz bezpodstawnie nie miałabym najlepszego przyjaciela Turka i nie miałabym chłopaka Amerykanina ;p Nie boję się swoich braci i sióstr z innych krajów XD Szanuję ich tak jak oni mnie szanują i wszyscy jesteśmy dziećmi tego samego Boga :) Więc nie rozumiem skąd taki zakłamany wniosek :D  A rasistą to już w ogóle :D  Powiedziałam tylko powody, dla których nie chcę być dłużej Katolikiem. Nie chcę być w czymś, co mnie unieszczęśliwia :)

No i na koniec znowu ta nienawiść ;p Gdybyś tak nie pałał sam nienawiścią to nie musiałabym wyciągać tego na wierzch i publikować. A publikuję to dlatego, by przestrzec innych, że na Pingerze jest ktoś taki, kto lubi próbować uprzykrzać życie. Gdyby chociaż te oszczerstwa miały jakąkolwiek podstawę, ale jej nie mają. Nie należy brać takiej paplaniny na serio i jeśli również zmagasz się z "hejterem" nie przejmuj się, bo nie ma czym :)

Zamiast hejtować spokojnych ludzi radzę sięgnąć po pomoc specjalisty lub poszukać inne zajęcie, aby się wyżyć byle by nie na ludziach lub zwierzętach :)
pobrane.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 • awatar
   
   
  gość
  @Faith Hope & Love: a ja życzę prawdziwego nawrócenia
   
 •  
   
  @gość: O Bogu mnie nie musisz pouczać ;) Mówi sobie co chcesz, nie zamierzam wałkować non stop jednego i tego samego, w porównaniu do ciebie mam życie osobiste poza internetem :) Żegnam i życzę powodzenia ;)
   
 • awatar
   
   
  gość
  @Faith Hope & Love: a ty już nie potrafisz samodzielnie myśleć, jesteś ja zombie z sekty mormonattack mnie nie zwiedziesz. Bóg jest tylko jeden, prawdziwy w Trzech Osobach, Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty. Chwała Ojcu I Synowi i Duchowi Świętemu,  teraz i zawsze.
   
 •  
   
  Czyli tylko potwierdzasz to że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i gadasz non stop to samo jak obłąkana osoba :)
   
 • awatar
   
   
  gość
  @Faith Hope & Love: typowe, już mnie chcesz wciągać w sektę, dobrze cię tam wyszkolili tylko musisz im jeszcze korzyści przynosić inaczej cie oleją i zniszczą. Ales się wpakowała :( aha a teraz się zacznie znowu typowe dla zindoktrynowanych festiwal oszołomstwa, ale uprzedzam alkoholik tez twierdzi, że on nie jest alkoholikiem i w każdej chwili może przestać pić, to samo jest w tobie :(
   
 •  
   
  najpierw o nas poczytaj (jeśli to potrafisz zrobić w ogóle i to jeszcze ze zrozumieniem co pewnie już i tak zbyt wiele jak na ciebie) na mormon.org/pol a jak już poszerzysz swoją elementarną wiedzę to ze mna możesz podyskutować ;)
   
 • awatar
   
   
  gość
  @Faith Hope & Love: miejmy nadzieję że ty już bardziej ślepnąć nie będziesz, ale to wątpliwe, ot choćby sekta cię pochłania coraz mocniej i mocniej, już nie wyrwiesz się, już straciłaś kontrolę i wolność, już cię mają.
  BTW jakim trzeba być delikatnie mówiąc lekkomyślnym, żeby się tak dać omamić sekcie albo ogólnie naciągaczom? Wstyd i żal.
   
 •  
   
  @gość: mam nadzieję, że kiedyś wyjdziesz z tego zaślepienia :)
   
 • awatar
   
   
  gość
  @Faith Hope & Love: jakie to typowe drzazgę w moim oku widzisz a w swoim belki już nie
  :(
   
 •  
   
  @ღ ღ Tormenta  ღ ღ: tak, dokładnie :) Szablon robiłam sama :)
   
 •  
   
   
 •  
   
  Nie ma co się przejmować randomowymi gośćmi, oni szukają tylko gdzie wbić szpilkę :)