• Wpisów: 43
 • Średnio co: 25 dni
 • Ostatni wpis: wczoraj, 18:01
 • Licznik odwiedzin: 23 893 / 1107 dni
 
horizon4us
 
Dowiedziałam się, że moje kolano bez natychmiastowej operacji rozpadnie się do końca... . W ciągu roku od urazu szlag trafi cały staw przez znaczną niestabilność... . Termin operacji oczywiście na za dwa lata a jakby inaczej :) Za dwa lata nie będę w stanie w ogóle chodzić, ale to w końcu niesprawiedliwa Polska ;)

Przez ból nie jestem w stanie chodzić od środy... . Operacja w prywatnej klinice kosztuje 7 tys złotych... Nie wiem skąd wezmę taką kasę... nawet nie mogę pracować... . Zostało mi 10 miesięcy do czasu aż kolano się rozwali do końca... .Jestem załamana i myślę nas samobójstwem.

black-dark-darkness-depressed-Favim.com-3122510.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 • awatar
   
   
  gość
  Módl się  do Boga On kocha ludzi
   
 •  
   
  To tylko kolano. Js wiem że wydaje Ci się że to koniec ale to nie prawda. Ludzie żyją szczęśliwie z gorszymi niepełnosprawnościami.

  W mojej rodzinie grasuje rak. Prababcia zmarła, babcia 2x razy pokonała, mama żyje z torbielami, ja jestem już po operacji gruczolakowłokniaka - miałam 27 lat. Całe życie żyje w cieniu tej choroby.  Co roku gdy robię usg jestem śmiertelnie przerażona że to wróci. Żyję ze świadomością że kiedyś to usg może coś wykazać, że rak może chcieć mnie zabić.

  Glejak odebrał mi szansę na pogodzenie się z ojcem. Rak trzustki zabrał mi ukochanego wujka a jego córka walczy z rakiem piersi

  Boję się właściwie większość świadomego życis ale życie nie kończy się na chorobie. Każdy ma jakieś przeciwności. I choć teraz wydaje Ci się że to koniec świata to przetrwasz to i wyjdziesz z tej historii silniejsza
   
 •  
   
  Współczuję Ci niesamowicie, jednak nie jest to powód, aby odbierać sobie życie. Pomyśl o tym jako o czymś, co ma sprawić, że będziesz silniejszym człowiekiem. 10 miesięcy to pomimo wszystko jest jeszcze trochę czasu, musisz zebrać w sobie siłę i zacząć działać. Samobójstwo nigdy nie będzie wyjściem, poproś innych o pomoc, po to są ludzie. Życzę Ci dużo zdrowia i mam nadzieję, że sobie poradzisz. Pamiętaj, wszystko ma swój sens i życie wcale nie jest tak okrutne, jak Ci się wydaje.