• Wpisów: 51
  • Średnio co: 22 dni
  • Ostatni wpis: 6 dni temu, 14:38
  • Licznik odwiedzin: 24 607 / 1169 dni
 
horizon4us
 
Nie łatwo jest wbić się z powrotem w normalny rytm po ciężkim przeżyciu, ale trzeba ruszyć na przód, bo stanie w jednym i tym samym miejscu w niczym nie pomoże.

Po tych dramatycznych wydarzeniach postanowiłam się odciąż na jakiś czas od ludzi. Bałam się ponownego zranienia i że spotkam kolejnego potwora takiego, jak on.

Zajęłam się na powrót nauką i osiągnęłam super wyniki :) Zyskałam nowego czworonożnego przyjaciela :D No i zadbałam o siebie jak należy, bo w końcu zrozumiałam, że też zasługuję na szczęście.

Kika tygodni temu (bardzo niespodziewanie) poznałam nową miłość :) Właściwie podobał mi się od jakiegoś czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale bałam się napisać pierwsza xD Ale los chciał, że napisał pierwszy :D Jestem nastawiona jak najbardziej optymistycznie, co do tej znajomości :D A co będzie się miało stać to i tak się stanie xd

No, nie sądziłam, że kiedyś przekonam się do nauki Hiszpańskiego, ale jednak xD Chyba biorę na swoje barki zbyt wiele, bo uczę się Niemieckiego, Niderlandzkiego i Angielskiego no i teraz niespodziewanie doszedł Hiszpański XD Ja to taka światowa się zrobiłam :D Języki germańskie są łatwe dla mnie, ale z romańskim miałam styczność tylko na skróconym kursie w gimnazjum XD Na którym nauczyłam się tylko hola, como estas, buenos dias i que pasa xD Dzięki chłopakowi uczę się co raz więcej i no zobaczymy jak to będzie dalej, bo na razie jest super :3 i tego się trzymajmy :D


tumblr_nsk5zi0w3I1te93w0o1_500.jpg

Nie możesz dodać komentarza.